افتتاحیه مسابقات استانی اوقاف در بخش بانوان

۲۴ تیرماه برگزار می‌شود؛Late afternoon rainbow, northern Iceland

افتتاحیه مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف در بخش بانوان

زبیده بیگلری، کارشناس امور قرآنی بانوان اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان رضوی، بیان کرد: مرحله شهرستانی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم از قبل از ماه مبارک رمضان در شهرستان‌های استان بنا بر آمادگی ادارات اوقاف و امور خیریه هر شهرستان آغاز شد.
وی افزود: این دوره از مسابقات در مشهد نیز از ۱۱ تیرماه آغاز و تا ۱۳ تیرماه ادامه داشت و اسامی راه‌یافتگان به مرحله استانی مشخص شد.
بیگلری تصریح کرد: مراسم افتتاحیه مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف و امور خیریه در بخش بانوان همزمان با ۲۴ تیرماه با حضور مسئولان استانی و جامعه قرآنی از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در مجتمع فرهنگی- آموزشی فدک برگزار خواهد شد.

آغاز رقابت مرحله استانی مسابقات قرآن کریم اوقاف در بخش خواهران 
کارشناس امور قرآنی بانوان اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی اضافه کرد: با توجه به اینکه مرحله استانی مسابقات معارفی قرآن کریم برگزار شده، قرعه کشی جوایز این دوره از مسابقات در مراسم افتتاحیه انجام خواهد شد.
وی افزود: در مرحله استانی مسابقات معارفی که ۲۱ تیرماه همزمان با سراسر استان برگزار شد، ۹۵ متسابق از مشهد در رشته‌های حفظ موضوعی قرآن کریم، تفسیر سوره حجر و نحل ، حفظ احادیث و نهج البلاغه با سایر متسابقان استان به رقابت پرداختند که اسامی راه‌یافتگان به مرحله کشوری این دوره از مسابقات متعاقبا اعلام خواهد شد.
بیگلری اضافه کرد: مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف در روزهای ۲۵، ۲۶ و ۲۷ تیرماه در بخش بانوان در رشته‌های حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۲۰ جزء، حفظ کل، قرائت، ترتیل ودعاخوانی برگزار خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

2 × پنج =